
Лампа аварійна акумуляторна LED EL1505-7W7 WORK'S
- Немає в наявності
- Код: -133137
199 ₴
Лампа аварійна акумуляторна LED EL1505-7W7 WORK'S
LED лампа з акумулятором максимально наближає до звичайного повсякденного освітлення. Використовується лише у світильниках відкритого типу.
Пристрій має акумулятор, який дозволяє накопичувати енергію під час роботи від мережі, привідключенні електрики дає можливість автономного освітлення. Дана модель оздоблена спеціальним гачком-підвісом із вимикачем. Також лампу можна увімкнути дотиком до цоколя.
Повного заряду акумулятора вистачає, приблизно 2-3 години безперебійної роботи.
Заряджається від мережі 220 В за допомогою самої лампи під час її роботи. Час зарядження 6-8 годин.
Особливості:
- Потужний акумулятор 1200 мАч
- Час роботи 2-3 год
- Зарядка від мережі 220 В
- Аналог потужності лампи розжарювання 35 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Європейський клас енергозбереження | А + |
| Ємність акумулятора | 1200 мА·год |
| Індекс кольоропередачі | >80 |
| Вага | 0.1 кг кг |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 70х70х130 мм |
| Габаритні розміри | 70х120 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Захист | IP44 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Лампа, гачок-підвіска |
| Країна походження | Китай |
| Кут розсіювання | 180 ° |
| Кількість LED модулів | 12+11 |
| Кількість циклів включення до передчасного виходу з ладу | 25000 |
| Кількість циклів заряду акумулятора | 500 |
| Матеріал | ПБТ пластик+полікарбонат |
| Напруга заряджання | 185-265 B/50 Гц |
| Номінальна потужність | 7 Вт W |
| Температура світіння | 4000 К |
| Тип | Лампа акумуляторна |
| Тип LED | 2835 |
| Тип цоколя | Е27 |
| Час розігрівання | Миттєве світло |
| Штрих код | 6990001331378 |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
- Ціна: 199 ₴





