
Лампа акумуляторна LED EL1505E-15W7 WORK'S
- Немає в наявності
- Код: -126592
319 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа акумуляторна LED EL1505E-15W7 WORK'S
LED лампа з акумулятором максимально наближає до звичайного повсякденного освітлення. Використовується лише у світильниках відкритого типу.
Пристрій має змінний акумулятор, який дозволяє накопичувати енергію під час роботи від мережі, при відключенні електрики дає можливість автономного освітлення до 4-5 год. Дана модель оздоблена спеціальним гачком-підвісом із вимикачем. Також лампу можна увімкнути дотиком до цоколя.
Час зарядження 6-8 годин.
Особливості:
- Потужний акумулятор 1200 мАч
- Час роботи 4-5 год
- Зарядка від мережі 220 В
Мікорофіша світлодіодної лампи:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 мА·год |
| Індекс кольоропередачі | Ra>80 |
| Акумулятор | Литий 3.7 Вх2 шт |
| Вага | 0.245 кг кг |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 90х175х90 мм |
| Габаритні розміри | 172х85 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Клас енергоефективності | А + |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Лампа, гачок-підвіска |
| Країна походження | Китай |
| Кількість циклів включення до передчасного виходу з ладу | 25000 |
| Кількість циклів заряду акумулятора | 500 |
| Матеріал | ПБТ/ПК |
| Напруга заряджання | AC-230 B/50-60 Гц |
| Номінальна потужність | 15 Вт W |
| Номінальний ресурс терміну служби лампи | 15000 годин |
| Потужність | 500Lm/45 Вт |
| Світловий потік | Змінний струм АС/ постійний струм DC 1200 LM/400LM |
| Температура світіння | 6500К |
| Тип | Лампа акумуляторна |
| Тип цоколя | Е27 |
| Форм-фактор | А80 |
| Штрих код | 6990001265895 |
- Ціна: 319 ₴




