
LED світильник квадратний Work's WPL-595-36W
- Немає в наявності
- Код: 122463
849 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник квадратний Work's WPL-595-36W заощаджує до 70% електроенергії. Не містить ртуті, безпечний для дітей та дорослих. Використовувати у приміщеннях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність | 36 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra > 80 |
| Висота | 9 мм мм |
| Додатково | IC драйвер |
| Діаметр | 595 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість в упаковці | 2 |
| Матеріал корпуса | Алюміній + РС |
| Монтаж | Врізний |
| Ресурс роботи | 25000 рік |
| Світловий потік | 3200 LM |
| Температура світіння | 6500K |
| Тип | Світильник |
| Штрих код | 6902027578958 |
| Робоча напруга | 170-265В |
- Ціна: 849 ₴


