
Садовий настінний світильник GWL-40W-BD Works
- В наявності
- Код: 145931
589 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий настінний світильник GWL-40W-BD Works — це сучасне та функціональне рішення для ефективного зовнішнього освітлення. Розроблений для кріплення на стіни, він ідеально підходить для освітлення фасадів будівель, терас, веранд, альтанок, доріжок або вхідних груп, створюючи комфортну та безпечну атмосферу у темний час доби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 40 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог потужності лампи розжарювання | Залежно від LED лампочки |
| Габаритні розміри | 210 х 140 х 240 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Алюміній + акрилове скло |
| Номінальна напруга | 220-240 В В |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Термін експлуатації | 10000 |
| Тип | Садовий |
| Тип поверхні | Покриття чорного кольору |
| Частота | 50 Гц |
| Штрих код | 6990001459317 |
- Ціна: 589 ₴




