
Садовий настінний світильник-стовпчик GCL-40W-BCO Works
- В наявності
- Код: 145937
1 039 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий настінний світильник-стовпчик GCL-40W-BCO Works — це стильне та ефективне рішення для освітлення саду, доріжок, газонів, терас або будь-яких інших ділянок навколо будинку. Цей стовпчиковий світильник не лише забезпечує необхідне освітлення, але й служить декоративним елементом, що доповнює ландшафтний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 40 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог потужності лампи розжарювання | Залежно від LED лампочки |
| Габаритні розміри | 150х150х1100 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Алюміній + акрилове скло |
| Номінальна напруга | 220-240 В В |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Термін експлуатації | 10000 |
| Тип | Садовий |
| Тип поверхні | Покриття чорного кольору |
| Частота | 50 Гц |
| Штрих код | 6990001459379 |
- Ціна: 1 039 ₴




