
Світильник настінний на сонячних панелях GSL-WL6W-65K Works
- В наявності
- Код: 145925
389 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник на сонячних панелях GSL-WL6W-65K Works — це високопродуктивне та енергоефективне рішення, призначене для інтенсивного освітлення зовнішніх стін будівель, вхідних груп, гаражів, парковок, альтанок та інших територій, де потрібне яскраве та функціональне світло. Завдяки сонячним панелям, він забезпечує повністю автономну роботу, знижуючи витрати на електроенергію та монтаж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 200 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2200 мАг |
| Індекс кольоропередачі | 95 |
| Аналог потужності лампи розжарювання | 20 Вт |
| Вага | 0.16 кг кг |
| Габарити упаковки | 165х90х80 мм |
| Габаритні розміри | 75х160х36 мим |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Клас енергоспоживання | A |
| Коефіцієнт потужності лампи | 0.9 |
| Коєфіцент теплопровідності | ≥70% |
| Країна походження | Китай |
| Кут розсіювання | 270° ° |
| Кількість LED модулів | 148 діодів |
| Кількість циклів включення до передчасного виходу з ладу | 600 |
| Кількість циклів заряду акумулятора | 500-1500 |
| Матеріал корпуса | АБС + ПК пластик |
| Напруга зарядження | 5 В |
| Наявніст сенсора руху | Да |
| Наявність сонячної панелі | Да |
| Номінальна напруга | 3.7 В В |
| Номінальна потужність | 6 Вт W |
| Потужність сонячної панелі | 5 В / 1 Вт |
| Пульт керування | - |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Термін експлуатації | 20000 |
| Тип | Світильник із сонячною панеллю |
| Тип LED діодів | 2835SMD |
| Тип поверхні | Покриття чорного кольору |
| Тип сонячної панелі | Полікристалічний кремній |
| Час розігрівання | Миттєве світло |
| Штрих код | 6990001459256 |
- Ціна: 389 ₴








