
Світильник-прожектор на сонячних панелях GSL-FL10W-65K Works
- В наявності
- Код: 145927
899 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник-прожектор на сонячних панелях GSL-FL10W-65K Works — це високоякісне та надійне рішення для потужного та енергоефективного освітлення зовнішніх територій. Цей прожектор ідеально підходить для освітлення дворів, садів, будівельних майданчиків, рекламних щитів, фасадів будівель, парковок та інших великих об'єктів, де потрібне яскраве та автономне джерело світла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 350 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2400 мАг |
| Індекс кольоропередачі | 95 |
| Аналог потужності лампи розжарювання | 40 Вт |
| Вага | 0.55 кг кг |
| Габарити упаковки | 170 х 120 х 140 мм |
| Габаритні розміри | 335х45х105 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Клас енергоспоживання | A |
| Коефіцієнт потужності лампи | 0.9 |
| Коєфіцент теплопровідності | ≥70% |
| Країна походження | Китай |
| Кут розсіювання | 360° ° |
| Кількість LED модулів | 300 діодів |
| Кількість циклів включення до передчасного виходу з ладу | 600 |
| Кількість циклів заряду акумулятора | 500-1500 |
| Матеріал корпуса | АБС пластик |
| Напруга зарядження | 5.5 В |
| Наявніст сенсора руху | Да |
| Наявність сонячної панелі | Да |
| Номінальна напруга | 3.7 В В |
| Номінальна потужність | 10 Вт W |
| Потужність сонячної панелі | 5.5 В / 2.5 Вт |
| Пульт керування | Є |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Термін експлуатації | 20000 |
| Тип | Світильник із сонячною панеллю |
| Тип LED діодів | 2835SMD |
| Тип поверхні | Покриття чорного кольору |
| Тип сонячної панелі | Полікристалічний кремній |
| Час розігрівання | Миттєве світло |
| Штрих код | 6990001459270 |
- Ціна: 899 ₴










