
Світильник вуличний на сонячних панелях GSL-СL30W-65K Works
- В наявності
- Код: 145919
749 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний світильник на сонячних панелях GSL-CL30W-65K Works — це сучасне та високоефективне джерело світла, розроблене для автономного освітлення великих територій, таких як вулиці, парковки, алеї, промислові зони, приватні ділянки, спортивні майданчики тощо. Завдяки інтеграції потужних світлодіодів та ефективної сонячної панелі, цей світильник забезпечує яскраве освітлення без потреби у підключенні до централізованої електромережі, що значно скорочує експлуатаційні витрати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 600 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4*1200 мАг |
| Індекс кольоропередачі | 95 |
| Аналог потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
| Вага | 0.6 кг кг |
| Габарити упаковки | 190х145х180 мм |
| Габаритні розміри | 70*180 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Клас енергоспоживання | A |
| Коефіцієнт потужності лампи | 0.9 |
| Коєфіцент теплопровідності | ≥70% |
| Країна походження | Китай |
| Кут розсіювання | 120° ° |
| Кількість LED модулів | 60 діодів |
| Кількість циклів включення до передчасного виходу з ладу | 600 |
| Кількість циклів заряду акумулятора | 500-1500 |
| Матеріал корпуса | АБС пластик + метал |
| Напруга зарядження | 5.5 В |
| Наявніст сенсора руху | Немає |
| Наявність сонячної панелі | Да |
| Номінальна напруга | 3.7 В В |
| Номінальна потужність | 30 Вт W |
| Потужність сонячної панелі | 5.5 В / 3 Вт |
| Пульт керування | Є |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Термін експлуатації | 20000 |
| Тип | Світильник із сонячною панеллю |
| Тип LED діодів | 2835SMD |
| Тип поверхні | Покриття чорного кольору |
| Тип сонячної панелі | Полікристалічний кремній |
| Час розігрівання | Миттєве світло |
| Штрих код | 6990001459195 |
- Ціна: 749 ₴










