
Works A60-LB1540-E27 Лампа LED (15 Вт)
- Немає в наявності
- Код: 63947
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Works A60-LB1540-E27 Лампа LED (15 Вт) Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 2 роки потужність 15 Вт Тип лампи A60 робоча напруга 220В Тип цоколя Е27 Світловий потік 1300 LM температура світіння 4000K Габарити Висота: 110 мм Діаметр: 60 мм додатково IC driver Штрих код:6909999999866
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 15 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | Висота: 110 мм Діаметр: 60 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Додатково | IC driver |
| Країна походження | Китай |
| Світловий потік | 1300 LM |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Лампа |
| Тип лампи | A60 |
| Тип цоколя | Е27 |
| Штрих код | 6909999999866 |
| Робоча напруга | 220 В |
- Ціна: 49 ₴

