
WORKS C37-LB0730-E27 Лампа LED
- Немає в наявності
- Код: 63949
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики WORKS C37-LB0730-E27 Лампа LED Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 3 роки потужність 7 Вт потужність 7 Вт Тип лампи C37 робоча напруга 220В / 50 Гц Тип цоколя Е27 температура світіння 3000К колір білий Штрих код:6902017003064
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 7 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Колір | Білий |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 3000K |
| Тип | Лампа |
| Тип лампи | C37 |
| Тип цоколя | Е27 |
| Штрих код | 6902017003064 |
| Робоча напруга | 220 В / 50 Гц |
- Ціна: 49 ₴

