
Works FL10-S Прожектор LED (10W)
- Немає в наявності
- Код: 60391
379 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Works FL10-S Прожектор LED (10W) Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 2 роки потужність 10 Вт Матеріал корпуса алюміній робоча напруга 220В / 50 Гц Кількість джерел світла 10018 Ступінь захисту IP65 Світловий потік 620 Lm температура світіння 6400K (Холодний білий) Габарити 115х85х35 мм додатково Тип лампи: світлодіодна LED (COB) Кут світіння: 120 ° Індекс передачі кольору: Ra> 78 Датчик руху призначення Для освітлення гаражів, автостоянок, різних споруд і промислових об'єктів Штрих код:6908861035381
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 115х85х35 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Додатково | Тип лампи: світлодіодна LED (COB) Кут свічення: 120° Індекс кольору: Ra>78Датчик руху |
| Країна походження | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Призначення | Для освітлення гаражів, автостоянок, різних споруд та промислових об'єктів |
| Світловий потік | 620 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світіння | 6400K (Холодний білий) |
| Тип | Прожектор |
| Штрих код | 6908861035381 |
| Робоча напруга | 220 В / 50 Гц |
- Ціна: 379 ₴

