
Works FL20W-S SMD Прожектор LED з датчиком руху (20W)
- Немає в наявності
- Код: 65133
429 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Works FL20W-S SMD Прожектор LED з датчиком руху (20W) Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 2 роки потужність 20 Вт Матеріал корпуса алюміній робоча напруга 220В / 50 Гц Кількість джерел світла 10018 Ступінь захисту IP65 монтаж Настінний / стельовий Світловий потік 2000 LM температура світіння 6500K (холодний білий) Габарити 118х82х26 мм додатково Тип лампи: світлодіодна LED (SMD) Кут світіння: 120 ° Індекс передачі кольору: Ra> 78 Датчик руху призначення Для освітлення гаражів, автостоянок, різних споруд і промислових об'єктів Штрих код:2000963953564
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 118х82х26 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Додатково | Тип лампи: світлодіодна LED (SMD) Кут світіння: 120 ° Індекс кольору: Ra>78Датчик руху |
| Країна походження | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Монтаж | Настінний / стельовий |
| Призначення | Для освітлення гаражів, автостоянок, різних споруд та промислових об'єктів |
| Світловий потік | 2000 LM |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світіння | 6500K (холодний білий) |
| Тип | Прожектор |
| Штрих код | 2000963953564 |
| Робоча напруга | 220 В / 50 Гц |
- Ціна: 429 ₴

