
Works Лампа розжарювання Едісона EB40-E27-ST64
- Немає в наявності
- Код: 62254
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Works Лампа розжарювання Едісона EB40-E27-ST64 Лампа Едісона ST64 виконана в незвичайній формі, відмінно підкреслює інтер'єр приміщення і створює атмосферу домашнього затишку. Незважаючи на невисоку потужність в 40 Вт, вона досить яскраво світить і може працювати до 5000 годин без перерви. Температура світіння 2700K, дає можливість створювати приємний тепле світло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | Висота: 146 мм Діаметр: 64 мм |
| Колір | Прозорий |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для прикраси інтер'єру власного будинку, квартири, ресторану, бару або кафе. |
| Температура світіння | 2700K |
| Тип | Лампа |
| Тип цоколя | Е27 |
| Штрих код | 6900111111159 |
| Робоча напруга | 220 В |
- Ціна: 69 ₴

