
Works LB0440-E14-R39 Лампа LED (4 Вт)
- Немає в наявності
- Код: 59261
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Works LB0440-E14-R39 Лампа LED (4 Вт) Особливості: Низький рівень споживання енергії - економія до 90% Тривалий термін служби - до 30 000 годин, що в середньому в 50 разів більше в порівнянні з ламп розжарювання Розігрів менш ніж за 1 сек Не містять пари ртуті Гарантійний термін служби - 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 4 Вт |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 68х39 мм |
| Колір | Матовий |
| Країна походження | Китай |
| Світловий потік | 450 Lm |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Лампа |
| Тип цоколя | E14 |
| Штрих код | 4820187260365 |
| Робоча напруга | 220 В / 50 Гц |
- Ціна: 49 ₴

