
Works LB3064-E27-T100 Лампа LED промислова
- Немає в наявності
- Код: 63035
189 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Works LB3064-E27-T100 Лампа LED промислова Виробник Works Країна походження Китай потужність 30 Вт Тип лампи T100 робоча напруга 220В Кількість джерел світла 10018 Тип цоколя Е27 Світловий потік 2700 Lm температура світіння 6400K колір матовий Штрих код:6900111119582
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 30 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Матовий |
| Країна походження | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Світловий потік | 2700 Lm |
| Температура світіння | 6400K |
| Тип | Лампа |
| Тип лампи | T100 |
| Тип цоколя | Е27 |
| Штрих код | 6900111119582 |
| Робоча напруга | 220 В |
- Ціна: 189 ₴

