
Works LB4064-E27-T120 Лампа LED промислова
- Немає в наявності
- Код: 63036
319 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Works LB4064-E27-T120 Лампа LED промислова Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 1 рік потужність 40 Вт Тип лампи T120 робоча напруга 220В Кількість джерел світла 10018 Тип цоколя Е27 Світловий потік 3600 LM температура світіння 6400K колір матовий Штрих код:6900111119575
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 40 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Колір | Матовий |
| Країна походження | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Світловий потік | 3600 LM |
| Температура світіння | 6400K |
| Тип | Лампа |
| Тип лампи | T120 |
| Тип цоколя | Е27 |
| Штрих код | 6900111119575 |
| Робоча напруга | 220 В |
- Ціна: 319 ₴


