
Works LP0665-RR LED світильник круглий врізний
- Немає в наявності
- Код: 68374
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Works LP0665-RR LED світильник круглий врізний Виробник Works Країна походження Китай Потужність 6 Вт Матеріал корпусу Пластик Робоча напруга 220В Кількість джерел світла 1 Монтаж Врізний Світловий потік 480 LM Температура свічення 6300K Габари 00111111906
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип світильника | Врізний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 120х13 мм |
| Додатково | IC драйвер |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врізний |
| Потужність | 6 Вт |
| Світловий потік | 480 LM |
| Температура світіння | 6500K |
| Тип | Світильник |
| Штрих код | 6900111111906 |
| Робоча напруга | 220 В |
- Ціна: 79 ₴

