
Works LP1865-SS LED світильник квадратний накладної
- Немає в наявності
- Код: 68380
289 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Works LP1865-SS LED світильник квадратний накладної Виробник Works Країна походження Китай потужність 18 Вт Матеріал корпуса пластик робоча напруга 220В Кількість джерел світла 10018 монтаж накладний Світловий потік 1440LM температура світіння 6500K Габарити 225х225х40 мм додатково IC драйвер Штрих код:6900111111951
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність | 18 Вт |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 225х225х40 мм |
| Додатково | IC драйвер |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Світловий потік | 1440LM |
| Температура світіння | 6500K |
| Тип | Світильник |
| Штрих код | 6900111111951 |
| Робоча напруга | 220 В |
- Ціна: 289 ₴

