
Works LP3665-SR-slim LED світильник квадратний врізний (595х595х12 мм)
- Немає в наявності
- Код: 63012
479 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Works LP3665-SR-slim LED світильник квадратний врізний (595х595х12 мм)
Виробник Works Країна походження Китай Потужність 36 Вт Матеріал корпусу Пластик Робоча напруга 220В Кількість джерел світла 1 Монтаж Врізний Світловий потік 50 595х12 мм Додатково IC драйвер Штрих код:6900111119544
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип світильника | Врізний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 595х595х12 мм |
| Додатково | IC драйвер |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врізний |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 2800 LM |
| Температура світіння | 6500K |
| Тип | Світильник |
| Штрих код | 6900111119544 |
| Робоча напруга | 220 В |
- Ціна: 479 ₴

