
Works LP3665-SS LED світильник квадратний врізний (600х600х45 мм)
- Немає в наявності
- Код: 68373
409 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Works LP3665-SS LED світильник квадратний врізний (600х600х45 мм)
Виробник Works Країна походження Китай Потужність 36 Вт Матеріал корпусу Пластик Робоча напруга 220В Кількість джерел світла 1 Монтаж Врізний Світловий потік 3000 LM 00х45 мм Додатково IC драйвер Штрих код:6900111111876
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип світильника | Врізний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 600х600х45 мм |
| Додатково | IC драйвер |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врізний |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 3000 Lm |
| Температура світіння | 6500K |
| Тип | Світильник |
| Штрих код | 6900111111876 |
| Робоча напруга | 220 В |
- Ціна: 409 ₴

