
Works LT1845-G13-T8-G Лампа LED
- Немає в наявності
- Код: 68370
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Works LT1845-G13-T8-G Лампа LED Works LT1845-G13-T8-G - світлодіодна енергозберігаюча лампа загального освітлення. Сучасна, економічна, надійна і екологічна альтернатива лампам денного світла. За своїми технічними характеристиками, є повною заміною люмінесцентних ламп Т8 в растровому світильнику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 18 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | Висота: 1200 мм Діаметр: 28 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Додатково | IC драйвер |
| Колір | Матовий |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Скло |
| Світловий потік | 1800 LM |
| Температура світіння | 4500K |
| Тип | Лампа |
| Тип цоколя | G13 |
| Штрих код | 6900111111982 |
| Робоча напруга | 220 В |
- Ціна: 89 ₴

