
Works MR16-LB0540-GU10 Лампа LED (5 Вт)
- Немає в наявності
- Код: 68292
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Works MR16-LB0540-GU10 Лампа LED (5 Вт) Виробник Works Країна походження Китай потужність 5 Вт Тип лампи MR16 робоча напруга 220В Тип цоколя GU10 Світловий потік 400 LM температура світіння 4000K Габарити Висота: 50 мм Діаметр: 50 мм додатково IC driver Штрих код:6900111119483
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | Висота: 50 мм Діаметр: 50 мм |
| Додатково | IC driver |
| Країна походження | Китай |
| Світловий потік | 400 Lm |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Лампа |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип цоколя | GU10 |
| Штрих код | 6900111119483 |
| Робоча напруга | 220 В |
- Ціна: 49 ₴

