
Works T8-LT1845-G13-G Лампа LED (18 Вт)
- Немає в наявності
- Код: 68371
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Works T8-LT1845-G13-G Лампа LED (18 Вт) Works T8-LT1845-G13-G - світлодіодна енергозберігаюча лампа загального освітлення. Сучасна, економічна, надійна і екологічна альтернатива лампам денного світла. За своїми технічними характеристиками, є повною заміною люмінесцентних ламп Т8 в растровому світильнику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Потужність | 18 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | Висота: 1200 мм Діаметр: 28 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Додатково | IC driver |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Скло |
| Температура світіння | 6500K |
| Тип | Лампа |
| Тип цоколя | G13 |
| Штрих код | 6900111111975 |
| Робоча напруга | 220 В |
- Ціна: 59 ₴

