
Work's TL20A-W Світильник LED Трековий білий IP20
- Немає в наявності
- Код: 78233
669 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Work's TL20A-W Світильник LED Трековий білий IP20 Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 1 рік потужність 20 Вт потужність 20 Вт Матеріал корпуса пластик робоча напруга 220В Кількість джерел світла 10018 Ступінь захисту IP20 температура світіння 4000K колір білий Штрих код:6902017805064
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Потужність | 20 Вт |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Світильник |
| Штрих код | 6902017805064 |
| Робоча напруга | 220 В |
- Ціна: 669 ₴

