
Сковорідка для млинців GT-2308PC-22 Xylan matte 22 x 2 см GUSTO
- Немає в наявності
- Код: 117014
419 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка для млинців GT-2308PC-22 Xylan matte 22 x 2 см GUSTO - виготовлена з високоякісного литого алюмінію, внутрішня поверхня сковорідки оброблена якісним антипригарним покриттям Xylan. Багатошаровий матеріал довше зберігає тепло, дозволяючи готовій їжі довго залишатися гарячою навіть після відключення нагрівання. Оснащена бакелітовою термостійкою ручкою з покриттям Soft Touch. Підходять для приготування на всіх видах плит окрім індукції та не потребують особливого догляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Ксілан |
| Висота | 2 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Додатково | Не містить шкідливих домішок та речовин |
| Діаметр | 22 см мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Можливість миття в посудомийній машині | Немає |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для приготування на всіх видах плит, окрім індукційних |
| Розмір | 220*20 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорідка для млинців |
- Ціна: 419 ₴


