
Сковорідка для млинців GT-2309-22 220х20 мм Xylan Shine Gusto
- Немає в наявності
- Код: 120788
510 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка для млинців GT-2309-22 220х20 мм Xylan Shine Gusto - виготовлена з високоякісного алюмінію, не містить шкідливих домішок та речовин. Антипригарне покриття XYLAN Shine - має високі антипригарні властивості, стійке до подряпин. Для захисту антипригарного покриття використовуйте силіконові та дерев'яні лопатки. Сковорода нагрівається швидко та максимально рівномірно. Оснащена бакелітовою термостійкою ручкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | XYLAN+ |
| Висота | 2 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 22 см мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх видів плит, крім індукційних |
| Розміри | 22×2.0 см |
| Тип | Сковорідка для млинців |
- Ціна: 510 ₴

