
Сковорідка для млинців GT-2309-2В XYLAN Shine з мармуровим покриттям 200х20 мм Gusto
- Немає в наявності
- Код: 123249
483 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка для млинців GT-2309-2В XYLAN Shine 200х20 мм Gusto - виготовлена з високоякісного алюмінію з багатошаровим мармуровим покриттям, довше зберігає тепло, дозволяючи готовій їжі довго залишатися гарячою навіть після відключення нагрівання. Не містить шкідливих домішок та речовин. Оснащена бакелітовою термостійкою ручкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | XYLAN+ |
| Висота | 2 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 20 см мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх видів плит, крім індукційних |
| Розміри | 20×2.0 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка для млинців |
- Ціна: 483 ₴


