
Сковорідка PR-2307-28 Loft 28 см PEPPER
- Немає в наявності
- Код: 127330
1 377 ₴
Сковорідка PR-2307-28 Loft 28 см PEPPER - виготовлена з високоякісного штампованого алюмінію товщиною 2.5 мм, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання. Внутрішнє покриття має ефект мармуру, що надає їй елегантного вигляду та забезпечує антипригарні властивості. Крім того, сковорода має зовнішнє термостійке покриття, що робить її стійкою до високих температур і дозволяє використовувати її на всіх видах плит, включаючи індукційні. Ручка сковороди виконана з бакеліту з кольоровими вставками та ефектом soft touch, що забезпечує зручне та безпечне захоплення під час приготування. Високий борт та додаткові вушка для зливу з обох боків роблять сковороду зручною у використанні та дозволяють легко перекладати готові страви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Marble |
| Висота | 5.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Додатково | Низ: точкова індукція |
| Діаметр | 28 см мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | Бакеліт з силіконовими вставками та Softtouch |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 28*5.5 см |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
- Ціна: 1 377 ₴







