
Сковорідка PR-2308-24 Корсо 24 см PEPPER
- В наявності
- Код: 127332
713 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка PR-2308-24 Корсо 24 см PEPPER - виготовлена з кованого алюмінію, що робить її легкою та міцною. Має високоякісне антипригарне покриття stone з ефектом каменю, яке забезпечує легке приготування та легке очищення. Зовнішнє покриття стійке до зносу та високих температур, що робить цю сковороду довговічною та надійною. Ручка сковороди виконана з бакеліту з ефектом soft touch, що забезпечує комфортне захоплення та захищає руки від опіків. Низ сковороди має точкову індукцію, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Stone |
| Висота | 4.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Додатково | Низ: точкова індукція |
| Діаметр | 24 см мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | Бакеліт з ефектом Soft touch |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 24*4.5 см |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Толщина стен | 2.3 мм |
- Ціна: 713 ₴





