
Сковорода GT-2100-24/3 покриття XYLAN 24 см Gusto
- В наявності
- Код: 80442
482 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода GT-2100-24/3 покриття XYLAN 24 см Gusto — це надійний та функціональний інструмент для щоденного приготування їжі. Поєднуючи в собі класичний дизайн та ефективне антипригарне покриття, вона стане незамінним елементом на вашій кухні для смаження, пасерування та розігрівання різноманітних страв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | XYLAN+ |
| Висота | 5.0 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 240 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 240 x 5.0 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорідка універсальна |
- Ціна: 482 ₴






