
Сковорода GT-2102-20 покриття MEGA-STONE 20х4.3 см Gusto
- В наявності
- Код: 77327
582 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода GT-2102-20 покриття MEGA-STONE 20х4.3 см Gusto – це ідеальний вибір для сучасної кухні, яка поєднує в собі компактність, довговічність та високі антипригарні властивості. Створена для щоденного інтенсивного використання, вона стане вашим надійним помічником у приготуванні різноманітних страв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | MEGA-STONE |
| Висота | 4.3 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 200 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 200 x 4.3 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорідка універсальна |
- Ціна: 582 ₴





