
Сковорода GT-2102-26 покриття MEGA-STONE 26х5.0 см Gusto
- В наявності
- Код: 77329
805 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода GT-2102-26 покриття MEGA-STONE 26х5.0 см Gusto – це ідеальний вибір для сучасної кухні, яка поєднує в собі компактність, довговічність та високі антипригарні властивості. Створена для щоденного інтенсивного використання, вона стане вашим надійним помічником у приготуванні різноманітних страв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | MEGA-STONE |
| Висота | 5.0 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 260 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 260 x 5.0 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорідка універсальна |
- Ціна: 805 ₴





