
Сковорода GT-2104-28 покриття Marble 28x5.3 см Gusto
- В наявності
- Код: 79094
899 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода GT-2104-28 покриття Marble 28x5.3 см Gusto – це втілення сучасних технологій та елегантного дизайну, створена для того, щоб зробити процес приготування їжі максимально приємним та ефективним. Завдяки своєму оптимальному розміру та інноваційному мармуровому покриттю, вона стане незамінною помічницею на вашій кухні для приготування різноманітних страв для всієї родини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Marble |
| Висота | 5.3 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 280 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 280 x 5.3 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорідка універсальна |
- Ціна: 899 ₴





