
Сковорода GT-2105-26 глибока покриття Marble 26x7.0 см Gusto
- В наявності
- Код: 79098
950 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода GT-2105-26 глибока покриття Marble 26x7.0 см Gusto – це ідеальний вибір для кулінарних ентузіастів, які цінують поєднання елегантного дизайну, високої функціональності та довговічності. Завдяки своїй глибині та інноваційному мармуровому покриттю, ця сковорода стане вашим незамінним помічником для приготування різноманітних страв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Marble |
| Висота | 7.0 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 260 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 260 x 7.0 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорідка універсальна |
- Ціна: 950 ₴





