
Сковорода GT-2204-26 для млинців покриття Marble 260x1.5 мм Gusto
- В наявності
- Код: 79096
801 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода GT-2204-26 для млинців покриття Marble 260x1.5 мм Gusto – це спеціалізований посуд, розроблений для легкого та бездоганного приготування млинців, налисників та оладок. Завдяки продуманій конструкції та високоякісному антипригарному покриттю, вона допоможе вам створювати ідеальні млинці без зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Marble |
| Висота | 1.5 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 260 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 260 x 1.5 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода для млинців |
- Ціна: 801 ₴





