
Сковорода GT-2306-24 Galaxy покриття MARBLE 24 см Gusto
- Немає в наявності
- Код: 112193
920 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Сковорода GT-2306-24 Galaxy покриття MARBLE 24 см Gusto Сковорода GT-2306-24 Galaxy Gusto - виготовлена з високоякісного алюмінію, оброблена антипригарним покриттям Marble - має високі антипригарні властивості, контакту із металевими предметами. Сковорідки цієї моделі використовуються для приготування на газових, електронних та склокерамічних плитах. Оснащена бакелітовою термостійкою ручкою з покриттям Soft Touch.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Мармурове |
| Висота | 45 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Додатково | Не містить шкідливих домішок та речовин |
| Діаметр | 240 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Можливість миття в посудомийній машині | Немає |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для приготування на індукційних, газових, електронних, галогенних та склокерамічних плитах |
| Розміри | 24 × 4,5 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Штрих код | 6902021121938 |
- Ціна: 920 ₴




