
Сковорода GT-2601-28 STONE DROP 28х5,1 см Gusto
- В наявності
- Код: 146319
944 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода GT-2601-28 STONE DROP 28х5,1 см Gusto — це універсальний та надійний інструмент для вашої кухні, що поєднує в собі стильний дизайн, функціональність та високу якість. Ця модель ідеально підходить для щоденного приготування різноманітних страв, від смаження до тушкування, забезпечуючи комфорт та ефективність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | STONE DROP |
| Висота | 5.1 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 280 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 280 x 5.1 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорідка універсальна |
- Ціна: 944 ₴





