
Сковорідка BILBERRY PR-2101-28 покриття MegaStone 280 х 60 мм PEPPER
- Немає в наявності
- Код: 102508
1 313 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка BILBERRY PR-2101-28 покриття MegaStone 280 х 60 мм PEPPER - кований алюміній з фактурним кам'яним покриттям MEGA-STONE. Має високі антипригарні властивості. Стійке до зносу і подряпин також покриття не боїться контакту з металевими предметами. Завдяки жолобкам на дні сковороди їжа менше контактує з маслом, яке використовується при смаженні, яке збирається між поглиблень. Така особливість конструкції сковороди забезпечує збереження корисних властивостей їжі, своєрідну ребристу текстуру на готових продуктах і апетитну хрустку скоринку. Ручка сковороди виготовлена з бакеліту і має покриття Soft-Touch, завдяки чому ручка не нагрівається і не вислизає з вологих.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Товщина дна | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | MegaStone |
| Висота | 60 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 280 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Немає |
| Об `єм | 2.9 л |
| Підходить | Для всіх типів плит, включаючи індукційну |
| Розміри | 280 x 60 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Толщина стен | 4 мм |
| Штрих код | 6902020025084 |
- Ціна: 1 313 ₴





