
Сковорідка OLIVE PR-2102-26 покриття GREBLON C2 250 x 48 мм PEPPER
- Немає в наявності
- Код: 102511
1 199 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка OLIVE PR-2102-26 покриття GREBLON C2 250 x 48 мм PEPPER - полімерне покриття GREBLON - інноваційний матеріал на водній основі. Чаша з полімерним покриттям забезпечує надійний захист продуктів від пригорання та попадання в них шкідливих речовин. Покриття чаші з таких матеріалів має високу стійкість та довговічність завдяки своїй багатошаровій структурі. Ця унікальна технологія значно збільшує термін служби покриття, повністю зберігаючи його характеристики. Не виділяє шкідливих домішок. Повна хімічна пасивність завдяки використанню водної основи, інертних полімерів та натуральної кераміки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 48 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Додатково | Товщина – понад 25 мікрон. Антипригарні властивості - 4. Стійкість до стирання - 2 |
| Діаметр | 260 мм мм |
| Колір | Оливковий |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Немає |
| Об `єм | 2.6 л |
| Підходить | Для всіх типів плит, включаючи індукційну та посудомийних машин |
| Розміри | 260 x 48 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Штрих код | 6902020025114 |
- Ціна: 1 199 ₴





