
Сковорідка GARNET PR-2103-28 покриття GREBLON C3 280 x 50 мм PEPPER
- Немає в наявності
- Код: 102516
1 402 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка GARNET PR-2103-28 покриття GREBLON C3 280 x 50 мм PEPPER - полімерне покриття GREBLON - інноваційний матеріал на водній основі. Чаша з полімерним покриттям забезпечує надійний захист продуктів від пригорання та попадання в них шкідливих речовин. Покриття чаші з таких матеріалів має високу стійкість та довговічність завдяки своїй багатошаровій структурі. Ця унікальна технологія значно збільшує термін служби покриття, повністю зберігаючи його характеристики. Не виділяє шкідливих домішок. Повна хімічна пасивність завдяки використанню водної основи, інертних полімерів та натуральної кераміки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С3 |
| Висота | 50 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 280 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Немає |
| Особливості | Товщина - більше 40 мікрон Антипригарні властивості - 5 Стійкість до стирання - 4 |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 280 x 50 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорідка універсальна |
| Штрих код | 6902020025169 |
- Ціна: 1 402 ₴







