
Сковорідка PR-2115-24 LUNCHE TIME + форма для сніданку сонечко 24 см PEPPER
- Немає в наявності
- Код: 113762
972 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка PR-2115-24 LUNCHE TIME + форма для сніданку сонечко 24 см PEPPER - виготовлена з високоякісного алюмінію, абсолютно нове, стійке до подряпин антипригарне покриття GREBLON, яке відрізняється винятковою довговічністю, що не допускає пригорання. Сковорода PEPPER підвищує ефективність приготування на новий рівень. Підходить для приготування на будь-яких типах варильних поверхонь і не потребує особливого догляду. У комплекті йде форма у вигляді хмарки та сонечка, дитина буде в захваті від такої подачі страви.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 240 мм |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Додатково | Не містить шкідливих домішок та речовин |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Можливість миття в посудомийній машині | Немає |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для приготування на індукційних, газових, електронних, галогенних та склокерамічних плитах |
| Розміри | 24 х 4.5 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорідка універсальна |
| Штрих код | 6902021137625 |
- Ціна: 972 ₴




