
Сковорідка з підставкою PR-2105-24 GREEN FLOWER 24 x 5 см PEPPER
- Немає в наявності
- Код: 113270
945 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка з підставкою PR-2105-24 GREEN FLOWER 24 x 5 см PEPPER – стильна модель з антипригарним покриттям. Сковорідка виготовлена з алюмінію з покриттям Marble. Модель комплектується зручною підставкою. Зовнішнє антипригарне мармурове покриття Marble coating - нове покоління "шорстких" покриттів, що в кілька разів перевищує показники міцності традиційних покриттів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Мармурове |
| Висота | 50 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 240 мм мм |
| Комплектація | Сковорідка, підставка |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Наявність кришки | Немає |
| Розміри | 24 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорідка універсальна |
| Штрих код | 6902021132705 |
- Ціна: 945 ₴






