
Сковорідка з кришкою GT-2107-28/1 GRANITE 28 х 5.3 мм GUSTO
- Немає в наявності
- Код: 91054
2 394 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка з кришкою GT-2107-28/1 GRANITE 28 х 5.3 мм GUSTO - Антипригарне покриття Granite - фактурне суперстійке покриття, відмінно зарекомендувало себе, стійке до подряпин та перепадів температур. Ручки не нагріваються з покриттям soft touch (софттач - м'які на дотик). Індукційний антидеформаційний диск для використання на всіх видах плит.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Основні | |
| Виробник | GUSTO |
| Матеріал ручок | Силікон |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Гранітне |
| Висота | 53 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр | 280 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Да |
| Підходить | Для всіх типів плит, включаючи індукційну |
| Розміри | 280 х 53 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Штрих код | 2000963129327 |
- Ціна: 2 394 ₴






