
Бойлер Grunhelm GBH-EUM-100TDD 100 л
- Немає в наявності
- Код: 133652
16 834 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Бойлер Grunhelm GBH-EUM-100TDD 100 л
Електричний накопичувальний водонагрівач призначений для нагрівання води в побутових умовах і здатний приготувати велику кількість гарячої води та підтримувати задану температуру автоматично. Управління складається з терморегулятора та регулятора потужності від 800 Вт до 2000 Вт, а також LED-дисплея з індикацією температури нагрівання води та встановленням таймера. Режим ECO на панелі керування виробляє нагрівання води в температурі 55°С, що зменшує утворення накипу та збільшує ресурс роботи водонагрівача.
Особливості:
- Встановлення таймера
- Плоский дизайн
- Динамічний світловий дисплей
- Економічний режим
- Динамічні вогні відображатимуть різні кольори залежно від температури води.
- 3 режими нагріву
- Універсальний монтаж
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 19 кг |
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Вертикальна/Горизонтальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 496х237х1132 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | Установка таймера, Плоский дизайн, Динамічний світловий дисплей, Економічний режим, Динамічні вогні відображатимуть різні кольори в залежності від температури води, 3 режими нагрівання, Універсальний монтаж |
| Колір | Білий |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Напруга | 220-240 В/50 Гц |
| Об `єм | 100 л |
| Потужність | 2000 Вт |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Сухий» ТЕН |
| Тип керування | Електронне |
| Форма | Плоский |
- Ціна: 16 834 ₴





