
Бойлер Grunhelm GBH-EUM-50TW 50л
- Немає в наявності
- Код: 122375
13 305 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Бойлер Grunhelm GBH-EUM-50TW 50л
Електричний накопичувальний водонагрівач призначений для нагрівання води в побутових умовах і здатний приготувати велику кількість гарячої води та підтримувати задану температуру автоматично. Управління складається з терморегулятора та регулятора потужності від 800 Вт до 2000 Вт, а також LED-дисплея з індикацією температури нагрівання води та встановленням таймера. Режим ECO на панелі керування виробляє нагрівання води в температурі 55°С, що зменшує утворення накипу та збільшує ресурс роботи водонагрівача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Вертикальна/Горизонтальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 840х440х260 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | Установка таймера, Плоский дизайн, Динамічний світловий дисплей, Економічний режим, Динамічні вогні відображатимуть різні кольори в залежності від температури води, 3 режиму нагріванняУніверсальний монтаж |
| Колір | Білий |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Напруга | 220-240 В/50 Гц |
| Об `єм | 50 л |
| Потужність | 2000 Вт |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип керування | Електронне |
| Форма | Плоский |
| Штрих код | 6922021223753 |
- Ціна: 13 305 ₴





