
Бойлер Grunhelm GBH-EUM-80TW, 80л
- Немає в наявності
- Код: 122376
15 089 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис бойлера Grunhelm GBH-EUM-80TW, 80л
Бойлер Grunhelm GBH-EUM-80TW призначений для нагрівання води в побутових умовах. Модель здатна приготувати велику кількість гарячої води та підтримувати задану температуру автоматично. Управління складається з терморегулятора та регулятора потужності від 800 Вт до 2000 Вт, а також LED-дисплея з індикацією температури нагрівання води та встановленням таймера. Режим ECO на панелі керування виробляє нагріває воду в температурі 55°С, що зменшує утворення накипу та збільшує ресурс роботи водонагрівача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Вертикальна/Горизонтальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 930х500х290 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Додатково | Установка таймераПлоский дизайнДинамічний світловий дисплейЕкономічний режимДинамічні вогні відображатимуть різні кольори в залежності від температури води3 режиму нагріванняУніверсальний монтаж |
| Колір | Білий |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Напруга | 220-240 В/50 Гц |
| Об `єм | 80 л |
| Потужність | 2000 Вт |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип керування | Електронне |
| Форма | Плоский |
| Штрих код | 6922021223760 |
- Ціна: 15 089 ₴






