
Бойлер Grunhelm GBH I-30WS SLIM, 30 л
- Немає в наявності
- Код: 70986
7 751 ₴
Опис Бойлер Grunhelm GBH I-30WS SLIM, 30 л
Корпус виконаний з PE ( ударостійкий поліетилен) . Легко переміщати та встановлювати. Серія VD
Серія FLAT VD має цифровий екран.
Серія SLIM – найвужчий корпус.
Нержавіючий бак Внутрішній бак виконаний із нержавіючої сталі “ASTN+“
Технологія зварювання «G.5» Надійний захист швів від корозії
Плоский дизайн, тип FLAT Супер плоска форма органічно впишеться в будь-яке приміщення
Корпус PE Поліетилен високої якості, легкий та зручний для транспортування та встановлення. Серія VD
Захист: Водонагрівач має безліч систем захисту та повністю безпечний для використання.
Додатковий автомат захисту від замикання: Серія FLAT VD
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Виробник | GRUNHELM |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Термометр | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Вертикальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 825х310х315 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Клас захисту | IP24 |
| Колір | Білий |
| Країна бренду | Китай |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Напруга | 220 В |
| Об `єм | 30 л |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТІН |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 7 751 ₴

