
Бойлер Grunhelm GBH I-50SS DD Flat
- Немає в наявності
- Код: 84363
11 572 ₴
Характеристики Бойлер GRUNHELM GBH I-50SS DD FLAT
Бойлер Grunhelm GBH I-50SS DD FLAT - компактний і продуктивний електричний водонагрівач, який має обсяг 50 літрів. З його допомогою, можна забезпечити безперервну подачу гарячої води, в побутові приміщення.
Модель відрізняється невеликими габаритами і зручним корпусом з нержавіючої сталі.
Це дозволить вам знайти підходяще місце для його установки в будь-якому куточку приміщення і помістити його максимально впритул до стіни. Тримає температуру води і суттєво економить електроенергію.
Має приємний дизайн і дуже продуктивний в роботі, здатний швидко нагріти воду, максимальна температура 75 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Вертикальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 920х490х300 |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діаметр під'єднання | 1/2" мм |
| Клас захисту | IP24 |
| Країна бренду | Китай |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Напруга | 220/50 |
| Об `єм | 50 л |
| Потужність | 800 Вт |
| Під'єднання до водопроводу | Нижнє |
| Тип нагрівального елемента | «Сухий» ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Форма | Циліндрична |
| Час нагрівання | 85 хв сек |
| Штрих код | 6901116635015 |
- Ціна: 11 572 ₴


