
Бойлер Grunhelm GBH I-50VD FLAT, 50 л.
- Немає в наявності
- Код: 70983
10 719 ₴
Опис Бойлер Grunhelm GBH I-50VD FLAT, 50л.
Нержавіючий бак Внутрішній бак техніки виготовлений із нержавіючої сталі "ASTN+" (аустенітного типу) з високим вмістом хрому. При її створенні було застосовано унікальну технологію зварювання електронним променем у вакуумі «G5». Таке рішення дозволило досягти максимальної міцності та стійкості зварного з'єднання до будь-яких фізичних та хімічних явищ.
Магнієвий анод Водонагрівач має всі необхідні властивості, якими повинен мати сучасний пристрій.
Модель обладнана багаторівневою системою захисту, яка включає термостат, захист від включення без води, запобіжний зливальний клапан, захист від перегріву і ураження електричним струмом. Для захисту нагрівального елемента використовується магнієвий анод, який запобігає утворенню накипу і осідання вапняних відкладень.
особливості:
- Внутрішній бак виконаний із нержавіючої сталі “ASTN+“.
- Технологія зварювання «G.5» – надійний захист швів від корозії.
- Супер пласка форма органічно впишеться у будь-яке приміщення.
- Корпус PE. Поліетилен високої якості, легкий та зручний для транспортування та встановлення.
- Багато систем захисту і повністю безпечний для використання.
- Високощільна, пінополіуретанова теплоізоляція заощадить витрати на електроенергію.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Виробник | GRUNHELM |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Вертикальна/Горизонтальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 920х300х490 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діаметр під'єднання | 2026/02/01 00:00:00 мм |
| Клас захисту | IP24 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | - Повний монтажний комплект- Інструкція із застосування з сервісною книжкою- Заводська упаковка |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Напруга | 220 В |
| Об `єм | 50 л |
| Потужність | 2000 Вт |
| Під'єднання до водопроводу | Нижнє |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Форма | Прямокутна |
| Час нагрівання | 85 хв сек |
| Штрих код | 6900917505053 |
- Ціна: 10 719 ₴

