
Бойлер Grunhelm GBH I-80DD FLAT 80 л
- Немає в наявності
- Код: 81644
13 202 ₴
Опис Бойлер Grunhelm GBH I-80DD FLAT 80 л
Бойлер Grunhelm GBH I-80DD FLAT - високоефективний і потужний електричний водонагрівач, обьем якого становить 80 літрів. З його допомогою, можна забезпечити безперервну подачу гарячої води, в побутові приміщення. Працює дана модель від звичайної мережі. Повністю нагрів води, відбувається майже за 3 години. Максимальна температура нагріву 75 С. Модель відрізняється компактними розмірами (103.5 х 55.5 х 33.5) і зручним корпусом з нержавіючої сталі. Це дозволить вам знайти підходяще місце для його установки в будь-якому куточку приміщення і помістити його максимально впритул до стіни. Надійна теплоізоляція, створює ефект "термоса", завдяки чому вода, тривалий час зберігає одну температуру, що значно знижує витрати на електроенергію.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 19.6 кг |
| Виробник | GRUNHELM |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Термометр | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення | Вертикальна |
| Габарити (ШхГхВ) | 103.5 х 55.5 х 33.5 |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Клас захисту | IP24 |
| Колір | Білий |
| Країна бренду | Китай |
| Макс. температура нагрівання | 75 °C |
| Об `єм | 80 л |
| Потужність | 1600 Вт |
| Тип нагрівального елемента | «Сухий» ТЕН |
| Форма | Циліндрична |
| Штрих код | 6901116635800 |
- Ціна: 13 202 ₴

